Labus Industrie e.K, Am Schloßplatz 10, 53125 Bonn, tel: 0049 228 9629083 (DE), 0048 692 200 230 (PL)

 • PLN
FOX v.1.4.1.9

Regulamin

Regulamin sklepu


 1. Korzystanie ze sklepu internetowego oznacza akceptację regulaminu. Podane w sklepie ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT.
 2. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem dostępności towaru w magazynie firmy. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
 3. Do każdego zamówienia wystawiamy niemiecką 19 % fakture VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.
 4. Przedsiębiorstwom posiadającym międzynarodowy numer identyfikacji podatkowej NIP oferujemy sprzedaż w cenie netto po wcześniejszym okazaniu numeru.
 5. Każde zamówienie jest realizowane dopiero po zaksięgowaniu płatności za zamówienie.
 6. Wszystkie ceny podawane są w walucie Euro lub zł i są cenami netto. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 7. Koszty dostawy zostaną dodane do cen towarów proporcjonalnie do ich wagi lub wymiarów w zależności od wyboru kuriera/spedycji, wyjątek stanowią promocje. Dostawa towaru odbywa się za pośrednictwem poczty kurierskiej DHL, DPD, lub współpracującą z nami firmą przewozową w zależności od rodzaju zamówienia. Termin dostarczenia towaru zależy wyłącznie od doręczyciela. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia w dostarczeniu zamówionych towarów.
 8. Czas realizacji zamówienia, który upływa od zaksięgowania wpłaty za zamówienie na koncie bankowym do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu (przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze) wynosi około 10 dni. W szczególnych przypadkach zastrzegamy sobie możliwość przedłużenia czasu realizacji zamówienia. O powstałych problemach zostaną Państwo poinformowani drogą e-mail’ową
 9. Forma płatności za zamówione towary: przelew bankowy na konto sklepu lub PayPal.
 10. Zgodnie z paragrafem § 355 BGB klient indywidualny może zrezygnować z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu dwóch tygodni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar musi posiadać oryginalne, nienaruszone opakowanie, towar należy zwrócić kompletny. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru w czasie do 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 11. Reklamacje
  W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru powstałych z winy sklepu, klient ma możliwość odesłania wadliwych produktów na adres sklepu. Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. Do odsyłanego towaru należy dołączyć informacje z dokładnym opisem zaistniałego problemu. W przypadku uzasadnionej reklamacji, sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru.
 12. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a firmą Labus Industrie e.K , która jest właścicielem sklepu internetowego www.spawarki-labus.pl
 13. Klient składając zamówienie w sklepie, oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje wszystkie jego postanowienia.
 14. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem niemieckim w języku polskim.